57 відгуків
+380 (93) 911-52-55
+380 (68) 331-86-86
TEPLOSTROJY.PROM.UA

Опалювальне обладнання

Інтернет-магазин «TEPLOSTROJY» представляє увазі всіх бажаючих інноваційне опалювальне обладнання. У нас великий товарний асортимент, низька ціна і високий рівень обслуговування. В онлайн-каталозі в наявності є: Котли опалювальні
Водонагрівачі
Газова колонка
Баки розширювальні
Радіатори опалення
Обігрівачі
Тепла підлога.
Різновиди обладнання для опалення від TEPLOSTROJY Основне призначення техніки – створення оптимального мікроклімату в приміщенні. Встановивши в житловому будинку котел, конвектор і систему «тепла підлога», ви будете повноцінно незалежними від комунальних служб. Перед тим, як купити опалювальне обладнання від нашої компанії, важливо знати: Ми поставляємо твердопаливні, електричні і газові котли, які не дадуть вам замерзнути в холодну пору року. Під кожне приміщення підбирається котел індивідуального потужності.
Електричні водонагрівачі (бойлери) відомих брендів будуть безперервно нагрівати воду в місцевій системі водопостачання.
Газові колонки оперативно нагрівають необхідний обсяг води.
Розширювальні баки компенсують обсяг води, який розширюється при нагріванні. Це дозволяє уникнути збільшення її тиску і обсягу.
Опалювальні радіатори характеризуються прекрасними показниками теплової віддачі. Прилади також є одними з кращих приладів для опалення приміщення. Температурний режим нагріву можна регулювати.
Електроконвектори – пристрої, які відрізняються високим класом захисту та забезпечують максимально комфортну температуру всередині приміщення.
Система «Тепла підлога»
Тепла підлога допоможе істотно заощадити кошти, оскільки сучасний підігрів підлоги здатний замінити всі опалення в приміщенні або локально підвищити температурний режим у будь-якій кімнаті. При цьому витрачається мінімальна кількість ресурсів. Звертайтеся, опалювальне обладнання від TEPLOSTROJY прослужить довгі роки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner